به

بخش تبلیغات

خوش آمدید

شاهکار،سایت فارسی‌زبان در حوزه‌ی چاپ و تبلیغات است. شاهکار متشکل از تیم کامل و حرفه‌ای از بهترین‌ها است و تلاش می‌کند تا خدمات طراحی، چاپ و اجرا را با بالاترین کیفیت ممکن و سریعترین زمان در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شاهکار مورد اعتمادترین و تاثیرگذارترین تولید کننده‌ی انواع سازه های نمایشگاهی برای رویدادها و نمایشگاه‌های گوناگون است و تلاش می‌کند کیفیت ماندگار با قیمت مناسب را برای محصولات خود لحاظ نماید.

رزرو آگهی گزارشی

آگهی گزارشی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر مقالات شاهکار در سایت قرار می‌گیرد. در آگهی گزارشی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب شاهکار معرفی کرده و لینک مستقیم به وب‌سایت خود استفاده کنید. جهت رزرو آگهی گزارشی با شماره‌ی 09017176256 یا ایمیل info@shahkarstand.ir در ارتباط باشید.

رزرو تبلیغات بنری

در تعیین مکان قرار گیری تبلیغات در شاهکاری تلاش شده است تا بنرهای در دیدرس مخاطب قرار گیرند و ابعاد آن‌ها نیز بصورت استاندارد و مناسب در نظر گرفته شده است تا حداکثر بهره‌وری را داشته باشند. درصورت تمایل برای رزو بنرهای تبلیغاتی شاهکار درخواست خود را به آدرس ایمیل info@shahkarstand.ir ارسال کنید. در ادامه مشخصات بنرها و موقعیت‌های تبلیغاتی شاهکار نیز بیان شده است..

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، شاهکار بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا حداکثر بهره‌وری را داشته باشند.