کارت ویزیت

کارت ویزیت چیست؟

کارت ویزیت ، صفحه های کوچکی اغلب از جنس کاغذ هستند که افراد و مشاغل مختلف با جهت معرفی کوتاه خود از آنها استفاده میکنند که اطلاعات تماس و شغل شما بر روی آن درج شده است.

اهمیت کارت ویزیت چیست؟

بسیاری از افراد ، مشاغل ، شرکت ها و برند ها برای ارائه ی مشخصات خود مانند : شماره های تماس ، نشانی ، آدرس ایمیل ، آدرس سایت ، نام و برند خود به یک کارت ویزیت شیک و کارآمد نیاز دارند.داشتن یک کارت ویزیت شیک و عالی میتونه گویای کیفیت کاری شما باشه و تاثیر فوق العاده  روی کار شما دشاته باشه.کارت ویزیت به دلیل تنوع در جنس و طرح و همچنین باز بودن دست مشتری برای طراحی کارت ویزیت جزو اولویت های هر کاری می باشد.

طراحی کارت ویزیت

همونقدر که جنس شکیل و محکم یک کارت ویزیت اهمیت دارد طراحی گرافیکی کارت ویزیت هم همونقدر اهمیت بالایی دارد.هدف از عرضه کارت ویزیت معرفی شغل به بهترین نحو و همراه داشتن مشخصات برقرای ارتباط با شما برای مخاطبتان است.کارت ویزیت از جنبه ی تبلیغاتی کمی برخوردار است و بیشتر جنبه آشنایی و ادامه ی همکاری دارد؛ پس هنگام طراحی باید به این نکنته نیز توجه کرد که در اوج زیبایی و شیک بودن ، کارآیی کارت رعایت شود و بهترین بازده رو برای شما با مخاطبانتان دشاته باشد.

شما میتوانید از طرح های آماده ی سایت ما استفاده کنید و یا برای طراحی کاملا اختصاصی به بخش طراحی مراجعه فرمائید. همچنین اگر طرحی آماده ی چاپ دارید میتوانید با انتخاب جنس مورد نظر کارت ویزیت خود فقط سفارش چاپ خود را درون سایت به ثبت برسانید.

چاپ و تبلیغات شاهکار ، از طراحی تا چاپ همواره همراه شما هست و در هر صورتی که نیاز به کارت ویزیت داشته باشید ، چه با طرح آماده یا اختصاصی و یا فایل خودتان تضمین یک چاپ با کیفیت و عالی به شما می دهد.

 

نمونه کار های طراحی کارت ویزیت

محصولات کارت ویزیت

در جنس و سایز های متنوع