معرفی و بررسی محصول

کارت ویزیت چیست؟

طراحی کارت ویزیت پوشاک مردانه موهیکان

کارت ویزیت

کارت ویزیت ، صفحه های کوچکی اغلب از جنس کاغذ هستند که افراد و مشاغل مختلف با جهت معرفی کوتاه خود از آنها استفاده میکنند که اطلاعات تماس و شغل بر روی آن درج شده است.

اهمیت کارت ویزیت چیست؟

بسیاری از افراد ، مشاغل ، شرکت ها و برند ها برای ارائه ی مشخصات خود مانند : شماره های تماس ، نشانی ، آدرس ایمیل ، آدرس سایت ، نام و برند خود به یک کارت ویزیت شیک و کارآمد نیاز دارند.داشتن یک کارت ویزیت شیک و عالی میتواند گویای کیفیت کاری شما باشه و تاثیر فوق العاده  روی کار شما داشته باشه.کارت ویزیت به دلیل تنوع در جنس و طرح و همچنین باز بودن دست مشتریان برای طراحی کارت ویزیت جزو اولویت های هر کاری می باشد و به یک ابزار ضروری از آداب معاشرت تبدیل شده است.

کارت ویزیت افست و دیجیتال

منظور از افست و دیجیتال متفاوت بودن نوع کارت ها نیست و صرفاً روش چاپ افست با دیجیتال متفاوت است و اما خروجی نهایی یکسان می باشد.برخی افراد نیاز به کارت ویزیت به تعداد کم دارند برای مثال مخصوص مراسم خاصی که 50 شرکت کننده دارد.در اینصورت چاپ کارت ویزیت با تیراژ بالا برای مشتری کارایی ندارد. در این هنگام کارت ویزیت به صورت دیجیتال چاپ میشود که از نظر قیمتی مناسب و با تیراژ دلخواه نیز می باشد.

طراحی کارت ویزیت

همانقدر که جنس شکیل و محکم یک کارت ویزیت اهمیت دارد طراحی گرافیکی کارت ویزیت هم همونقدر اهمیت بالایی دارد.هدف از عرضه کارت ویزیت معرفی شغل به بهترین نحو و همراه داشتن مشخصات برقرای ارتباط با شما برای مخاطبتان است.کارت ویزیت از جنبه ی تبلیغاتی کمی برخوردار است و بیشتر جنبه آشنایی و ادامه ی همکاری دارد؛ پس هنگام طراحی باید به این نکنته نیز توجه کرد که در اوج زیبایی و شیک بودن ، کارآیی کارت رعایت شود و بهترین بازده رو برای شما با مخاطبانتان دشاته باشد.

شما میتوانید از طرح های آماده ی سایت ما استفاده کنید و یا برای طراحی کاملا اختصاصی به بخش طراحی مراجعه فرمائید. همچنین اگر طرحی آماده ی چاپ دارید میتوانید با انتخاب جنس مورد نظر کارت ویزیت خود فقط سفارش چاپ خود را درون سایت به ثبت برسانید.

چاپ و تبلیغات شاهکار ، از طراحی تا چاپ همواره همراه شما هست و در هر صورتی که نیاز به کارت ویزیت داشته باشید ، چه با طرح آماده یا اختصاصی و یا فایل خودتان تضمین یک چاپ با کیفیت و عالی به شما می دهد.

نمونه کار های طراحی کارت ویزیت

انواع جنس های کارت ویزیت

همانطور که در بالا اشاره شد، امروزه با گسترش ابزار و تکنولوژی ، صنعت چاپ هم نیز از این موضوع مستثنی نبوده و تحول در آن بوجود آماده و در چاپ به تنوع در جنس و خدمات رسیده ایم.

انواع جنس ها :

کارت ویزیت های ساده و فانتزی و پس از آن خدماتی مانند طلاکوب یا برجسته کردن بر روی کارت ها از جمله این تنوع در کارت ویزیت ها می باشد.در شاهکار شاهد تنوع محصولات و همچنین سرعت ، دقت و کیفیت در چاپ هستیم.

انواع سایز ها :

همچنین کارت های ویزیت دارای ابعاد گوناگونی هست.در ایران سایزی که به نام سایز ویزیتی شناخته می شود ابعاد 48×85 میلی متر می باشد و سایز 90×60 میلی متر درست مانند ابعاد کارت های عابر بانک و سایز مربع 55×55 ، 60×60 و یا 59×56 میلی متر همگی موجود می باشند.البته این نکته قابل ذکر است که میتوان کارت ویزیت با قالب و سایز دلخواه به چاپ رساند.

در ادامه شما می توانید محصولات کارت ویزیت در دسته ی افست را مشاهده فرمائید:

 

محصولات کارت ویزیت

در جنس و سایز های متنوع

تاریخچه ی کارت ویزیت

کارت ویزیت که با نام کارت تلفن از آن نیز یاد میشود، همان طور که از نام آن پیداست یک کارت کوچک کاغذی است که افراد برای معرفی خود و راه های ارتباطی عرضه میکنند.

قبل از قزن 18 ام میلادی مردم از یادداشت های دست نویسی استفاده میکردند و پس از آن در دهه 1760 افراد ثروتمند در فرانسه و ایتالیا کارت هایی را چاپ کردند که در یک طرف آن تصاویر و طرف دیگی برای نوشتن یادداشت خالی بود. این کار به سرعت در سراسر اروپا گسترش یافت و با پیشرفت تکنولوژی چاپ ، طرح های رنگی گوناگون ، پیچیده و جذاب فراگیر شدند.در قرن 19 ام به بعد هم بسیاری از افراد و شرکت ها برای حفظ موقعیت اجتماعی خود و ارتقاء آن به کارت های ویزیت نیاز داشتند.

امروزه با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و امکانات شاهد کارت ویزیت های متنوع ، شکیل و گوناگون هستیم.

تصویر چند کارت ویزیت قدیمی در زیر مشاهده میکنید :

دیدگاهتان را بنویسید