با ثبت سفارش در سایت، شما تمام شرایط و نکات زیر را پذیرفته‌اید و نیازی به امضاء فیزیکی شما نمی‌باشد.صرفاً ثبت سفارش از طرف شما به منزله آگاهی از تمامی شرایط می‌باشد.

1.هیچگونه تعهد رنگ یا مطابقت 100 درصدی با نمونه قبلی وجود ندارد و بعلت تاثیرگذاری رنگ فایل‌های مختلف بر روی هم نسبت به تغییرات رنگ تا ۱۵٪ در هر یک از ۴ رنگ اصلی چاپ (CMYK) اعتراضی قابل قبول نیست.اختلاف رنگ در چاپ نسبت به مانیتور یا صفحه گوشی 0% الی 15% می‌باشد.لذا قبل از ثبت سفارش از این موضوع آگاه شدید.

2.مسئولیت کلیه اشکالات ناشی از غلط املایی و اشتباهات پس از تأیید نمودن طرح مطلقاً با تأییدکننده می‌باشد و شاهکار هیچگونه مسئولیتی را بر عهده ندارد.ما کیفیت کاغذ، کیفیت طرح (از لحاظ وضوح) و رنگ های اصلی چاپ را تضمین می‌کنیم اما تأیدیه انتخاب متن، تأییدیه چیدمان طرح،تأییدیه انتخاب رنگ ،تأییدیه انتخاب تصویر و در مجموع تأییدیه کلی طرح با مشتری بوده و در صورت بروز هرگونه ایراد، مسئولیت کاملاً از شاهکار سلب می گردد و مشتری مسئول کامل ایراد یا غلط طرح خود می‌باشد.

3.اشکالات کارهای چاپی حداکثر تا ۵ روز بعد از تحویل کار قابل بررسی می باشد و در صورت تأیید کارشناس شاهکار ، کار عودت و مجدد با طی مدت زمان اجرای قبلی چاپ می شود.کسر حتی ۱ برگ از کار به مفهوم قابل استفاده و مورد قبول بودن آن می باشد و نصف هزینه تجدید بر عهده مشتری است.

4.در کارهایی که طراحی توسط مشتری انجام شده است هزینه اشکال ناشی از طراحی بعد از چاپ،شامل رنگ، برش و سایر مشکلات مشابه بر عهده خود مشتری است و گرافیست های شاهکار هیچ مسئولیتی نسبت به چک کردن فایل های ارائه شده توسط مشتری ندارند.

5.ابعاد ذکر شده در چاپ(بجزء مدیای لارج فرمت) قبل از برش نهایی بوده و بعد از چاپ تا 5mm از طرفین کار امکان کوچک شدن ابعاد وجود دارد.

6.ساخت پاکت به صورت دستی انجام میگیرد و احتمال خطا در کادر و داشتن سفیدی وجود دارد.

7.میزان تخفیف همکاری براساس سوابق و نوع فعالیت مشتری با شاهکار بر حسب تشخیص مدیر فروش می باشد و درصورت تغییر نوع همکاری احتمال کنسل شدن تخفیف وجود دارد.

8.از تاریخی که کار آماده تحویل به مشتری باشد تا مدت یکماه کار نگهداری خواهد شد.پس از طی مدت 1 ماه کار معدوم میگردد.

9.تمامی سفارشات چاپ افست با 5 تا 10 درصد کسری یا باطله تحویل میگردد و خرابی 5 تا 10 درصد کار در چاپ امری طبیعی می باشد.

10.بافت و ضخامت کاغذ ، جنس لمینت یا سلفون و چسب لیبل ها و موارد مشابه چاپی در برند های مختلف متفاوت است و خرید شاهکار بر اساس موجودی بازار می باشد لذا هنگام سفارش این امر را در نظر بگیرید که امکان تفاوت جزئی با چاپ سری گذشته یا آینده وجود دارد.ضمناً این نکته صرفاً بابت مقایسه نکردن یک کار چاپی با سری قبل یا بعد میباشد لذا شاهکار موظف است ، با شرایط  و مقررات بالا ، کار باکیفیت و تمیز به مشتریان تحویل دهد.

11.ارسال سفارشات مشتریان توسط باربری ها انجام می شود و هزینه آن برای هر شهرستان متغییر و طبق تعرفه ی روزه باربری می باشد.هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد و پس از تحویل توسط باربری دریافت می‌گردد.تمامی هزینه‌های مربوط به ارسال، از کرایه درون شهری تا باربری بر عهده مشتری می‌باشد.یعنی از لحظه‌ای که سفارش را ارسال می‌کنیم تا زمانی که بدست مشتری برسد،مشتری مستلزم پرداخت تمام هزینه ها می‌باشد که شما از این شرایط آگاه شدید.

12.زمان تحویل کار حدودی بوده و برای محصولات و مدیاهای مختلف متفاوت می باشد.لذا برای مشاهده وضعیت سفارش خود می توانید از پنل بخش سفارشات ، وضعیت هر سفارش را مشاهده کنید؛همچنین میتوانید با پشتیبانی با شماره مندرج در سایت برای رفع هرگونه سوال در ارتباط باشید.

13.تاکید می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است.

14.اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما و تجربه خوبِ شما در این وبسایت استفاده می شود.برای پردازش و ارسال سفارش شما، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل شما مورد نیاز می‌باشد.آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت ثبت شده توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

15.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه شاهکار را از خود سلب می‌کند.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم.مثل آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما  ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

.اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما و تجربه خوبه شما در این وبسایت استفاده می شود.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اگر برای یک محصول نظر بگذارید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما و تجربه خوبه شما در این وبسایت استفاده می شود.برای پردازش و ارسال سفارش شما، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل شما مورد نیاز می باشد.آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت ثبت شده توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.این اطلاعات تنها توسط شاهکار استفاده شده و در اختیار کسی دیگر قرار نمیگیرد.

توجه داشته باشید 50004000090171 تنها شماره ای می باشد که شاهکار از طریق آن به کاربران خود پیامک (SMS)ارسال می کند.پیامک هایی مانند جزئیات ثبت سفارش ، مراحلی که سفارش طی می کند ، اخبار ، پیشنهادات و تخفیف ها و…
ممکن است نظرات کابران در راستای رعایت قوانین وب سایت برای درج در سایت تأیید نشوند.دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 

تاکید می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است؛ لذا جهت جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دشاهکار را از خود سلب می‌کند. دیجی‌کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شاهکار وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که شاهکار همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و شاهکار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
شاهکار برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمائید:
09017176256