آموزشی

آموزش نصب میز کانتر نمایشگاهی

آموزش نصب میز کانتر نمایشگاهی

نصب میز کانتر بسیار ساده می باشد. فقط کافیست پایه سازه رو باز کنید،اتصالات قطعات را که به سادگی انجام می گردد انجام دهید و  صفحه MDF را روی آن قرار دهید.

آموزش نصب میز کانتر:

1-باز کردن پایه اصلی:پایه اصلی که بصورت شبکه‌ای و جمع شده داخل کیف موجود می‌باشد را باز کنید و بگونه‌ای که چهار پیچ نقره‌ای به سمت بالا باشد روی زمین بگذارید.

2- سه نوع اتصال درون کیف موجود می‌باشد.به ترتیب باید اول از همه اتصالی که شبیه به سیخ کباب هست را باید بصورت عمودی روی ستون‌های میز و با جا زدن روی زبانه های نقره‎‌ای نصب کنید.

3-سپس اتصالات بعدی که دو دندانه دارند را بصورت افقی در شیار خود قرار دهید.

4- در انتها اتصالات نرم را بصورت نیم دایره در راست و چپ میز در قسمت بالایی و پایینی میز قرار دهید.

5- صفحه چوب MDF را روی میز و 4 پیچ نقره‌ای جا بزنید.

6-نوار مشکی رنگ درون کیف ، مگنت پشت چسبدار می‌باشد؛تنها کافیست روکش چسب دوطرفه آنرا برداشته و پشت دور تا دور چاپ بچسبانید و پس از آن، چاپ را که اکنون مجهز به آهنربا هست دور تا دور میز فیکس نمایید بطوری که تمامی قسمت های مگنتی به سطح آلومینیومی میز وصل شود.

7-درون کیف دو صفحه برای استفاده به عنوان قفسه در میز وجود دارد. بعد از نصب می‌توانید این دو قطعه را داخل میز قرار دهید.

نصب تاج میز کانتر:

1-دو قطعه آلومینیومی که روی آن چسب دوطرفه می‌باشد و دو پایه‌ی تاج درون کیف مخصوص موجود ‌می‌باشد.روکش چسب دو طرفه دار برداشته و یک قطع را بالای چاپ تاج و یک قطعه را پایین آن بچسبانید.

2-روی چوب میز دو سوراخ جهت اتصال تاج وجود دارد.ستون‌های تاج را با پیچ انتهایی درون این سوراخ‌ها محکم نمایید.

3-در انتها کافیست بالای چاپ تاج را درون حفره‌ی مخصوص ستون قرار دهید.

نصب چاپ روی میز کانتر

پس از برپا شدن میز کانتر نمایشگاهی نوبت به نصب چاپ رو میز می‌رسد.

داخل کیف میز کانترهای نمایشگاهی شاهکار، یک رول مگنت مخصوص چاپ موجود است.رول مگنت که یک سمت آن دارای چسب دو طرف می‌باشد را باز نموده و روکش رنگی چسب را بصورت جزئی جدا نمائید.

چاپ را به پشت روی زمین بخوابانید و سپس از گوشه یک سمت چاپ با فاصله 1 سانتی شروع به چسباندن مگنت کنید.

دورتادور چاپ باید حاوی مگنت شود تا دورتا دور میز کانتر نمایشگاهی را پوشش دهد.

بصورت مقطعی عمل کنید و کم کم روکش چسب مگنت را کنده و لبه چاپ بچسبانید تا دورتادور چاپ را پوشش دهید.

پس از آن کافیست که از یک سمت چاپ که حالا دارای مگنت هست را روی میز فیکس نمائیدو سپس تا انتها ادامه دهید تا چاپ کل میز را در بر بگیرد.

نصب چاپ روی تاج میز کانتر

تاج میز کانتر دارای 2 پایه است که روی صفحه MDF میز پیچ می‌شود (دقت نمائید که پایه‌ها به محکمی بسته شوند که تاج به بهترین شکل ممکن به نمایش در بیاید) .در قسمت بالایی و اصلی تاج ما دو لبه آلومینیومی داریم که روی آن دو نیز چسب دوطرفه کشیده شده است.روکش چسب را برداشته و یک قطعه تاج را به بالای چاپ و قطعه دیگر را لبه پایین چاپ بچسبانید.پس از آن لبه بالایی قطعه را داخل شیار پایه‌ی تاج بیاندازید تا ثابت بایستد و لبه پایینی نیز باید آزاد باشد و به جایی وصل نمی‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید